Home

Kormányzó Szándékos űrsikló sakk nagymester Gyógyszertan mostanáig elutasítás

Az ötödik helyre ugrott előre Rapport Richárd a sakk-világranglistán | 24.hu

A sakk kockás hasú világsztárja

Sakk – Gledura Benjamin egri nemzetközi nagymester újabb rangos versenyt  nyert az Egyesült Államokban | EgerHírek
Sakk – Gledura Benjamin egri nemzetközi nagymester újabb rangos versenyt nyert az Egyesült Államokban | EgerHírek

Budapesten dőlt meg a legfiatalabb sakknagymester korrekordja

Meghalt Faragó Iván nemzetközi sakknagymester

Hungarian Chess Grandmasters - Magyar Sakk Nagymesterek

Sakk: újra indulhat a FIDE versenyein az eltiltott orosz nagymester

Idén a 150 éve született nagymester emlékére a Nemzetközi Maróczy  emlékverseny nevet viseli a IV. Magyar Sakkhagyományokért Kupa, amelynek  keretében Alexei Shir
Idén a 150 éve született nagymester emlékére a Nemzetközi Maróczy emlékverseny nevet viseli a IV. Magyar Sakkhagyományokért Kupa, amelynek keretében Alexei Shir

Edzők – nagymester iskola – Maróczy Géza Utánpótlás Központ

Meglepő igazolás: magyar színekben versenyez tovább az orosz sakknagymester  - PestiSrácok
Meglepő igazolás: magyar színekben versenyez tovább az orosz sakknagymester - PestiSrácok

Egyre több az olyan sakk-csodagyerek, mint amilyen a Vezércsel elképzelt  főszereplője volt | nlc
Egyre több az olyan sakk-csodagyerek, mint amilyen a Vezércsel elképzelt főszereplője volt | nlc

A sakknagymester Rapport Richárd megkapta Grand Prix-ellenfeleit Belgrádban  - Eurosport
A sakknagymester Rapport Richárd megkapta Grand Prix-ellenfeleit Belgrádban - Eurosport

Sakk-versenysorozatot indít Kisújszállás: II. Kumánia Nagymester Verseny -  2021/03/18 - 24 - A verseny győztese: Mendonca Leon Luke, II. Pacher Milan  9/6,5 - A sakk az Élet szimulátora
Sakk-versenysorozatot indít Kisújszállás: II. Kumánia Nagymester Verseny - 2021/03/18 - 24 - A verseny győztese: Mendonca Leon Luke, II. Pacher Milan 9/6,5 - A sakk az Élet szimulátora

Nagymester (sakk) – Wikipédia

Index - Sport - Sosem látott zuhanórepülésben a magyar sakk

A sorozat, ami mattot adott a férfiaknak – Gara Tícia, női nagymest

16 éves indai nagymester győzte le a világbajnok Magnus Carlsent

Kállai Gábor (sakkozó) – Wikipédia

Index - Mindeközben - A Vezércsel rajongóinak házi feladat: Min röhög ez a  két sakknagymester?
Index - Mindeközben - A Vezércsel rajongóinak házi feladat: Min röhög ez a két sakknagymester?

Az óvodás bajnokságtól a sakknagymester címig - Kozák Ádám | tehetseg.hu

Magyar színekben versenyez tovább az orosz sakknagymester - Hír TV

Promenad24
Promenad24

Új főszerkesztő-helyettest kapott a WMN, ahol Polgár Judit nemzetközi  sakknagymester is saját rovatot indít | Media1
Új főszerkesztő-helyettest kapott a WMN, ahol Polgár Judit nemzetközi sakknagymester is saját rovatot indít | Media1

Sakk: az orosz nagymester magyar színekben folytatja - NSO